Весна – час оновити обличчя!

Весна – час оновити обличчя!

«При корекції губ важливо правильно передбачити,  наскільки вони після цього відкриватимуть ясна! Це треба робити до процедури, а не потім»

–Весна – неспокійний час. Весняне сонце не лише гріє обличчя, а й висвітлює усі сумні сліди, які залишила на ньому зима. Які процедури  жінки найчастіше замовляють у цей час пластичним  хірургам?

–Замовляють багато чого – прибрати зморшки на лобі та між бровами, зробити корекцію «гусячих  лапок»  та носогубних складок, збільшити розмір губ, прибрати зморшки навколо них та зробити чіткий контур. Останнім часом частіше стали замовляти  блефаропластику – корекцію верхніх та нижніх повік, усунення гриж, які утворюються під повіками.

–Хто ваші клієнтки?

– Клієнтки дуже різні, не завжди вони з нашого міста, навіть з нашої країни. Нещодавно працювали з жінкою, яка приїхала з Ізраїлю, щоб зробити тут пластичні процедури.  Вона нам сказала: «Я повернуся до Ізраїлю, зберу подруг і розповім їм, що тут мені все це коштувало у 15 разів дешевше!  Уявляєте, що з ними станеться?! А нехай роблять, як я!»

– Пластична хірургія – дуже делікатна справа.  Що вважаєте запорукою успішної пластичної операції  і взагалі успішної взаємодії між пластичним хірургом та його пацієнтом?

–Найважливіше у пластичній  хірургії – вміння  відбирати клієнтів, яким ти дійсно можеш допомогти, і не морочити голову неправдивими  обіцянками  тим, кому неможливо забезпечити результат, на який вони сподіваються!

–Тобто?

– Наприклад,  пані  віком  далеко за 70 років сподівається, що після проведеної  операції вона виглядатиме на 18 років.  На нашу думку, нечесно приховувати  від неї, що результат операції буде скромнішим, ніж вона сподівається.  Або приходить дівчинка і каже: зробіть мені так, як у моєї подруги! Питання: чи личитиме їй те, що зробили її подрузі?

– Ви готові так ризикувати?

– Так, ми вважаємо, що треба  одразу чітко пояснити клієнту, що ми зможемо зробити, а що реалізувати неможливо.  Людина має приймати усвідомлене рішення.

– Які процедури  найчастіше замовляють наймолодші клієнтки?

–Найчастіше вони просять освіжити губи, збільшити їхній розмір та підкреслити контур. Натомість просто механічно збільшувати розмір губ – це неправильно!  При корекції губ  дуже важливо правильно передбачити, наскільки вони потім відкриватимуть ясна!  Це треба робити до процедури, а не після!  Коли приходить дівчина і каже: я хочу, щоб ви зробили мені ось такий великий  розмір, кожний відповідальний фахівець має попередити її, що через таке радикальне збільшення розміру, коли вона посміхатиметься,  у неї буде видно нижні та верхні ясна!  Адже розмір губи збільшується за рахунок  її, так би мовити, «вивертання», тож такі речі необхідно передбачати. Наприклад,  пацієнтці, якою ми  займалися  вчора,  ми  відчутно збільшили лише нижню губу, а верхню збільшили трішечки, бо вже під час розмови до процедури було помітно, що верхня губа ледь-ледь прикриває ясна.  Ви ж розумієте, якби  ми просто зробили, як хотіла дівчина –  однаково збільшили обидві губи – потім їй навряд чи  сподобався б результат.  Коли клієнт висловлює побажання, він не завжди усвідомлює наслідки, адже він не фахівець, тому цим має перейматися пластичний хірург. Пам’ятаєте одне з найважливіших правил медицини – не нашкодь!

– Скільки часу тримаються результати такої корекції губ?

–  Від шести до дев’яти  місяців, тут все вирішується індивідуально, залежно від особливостей організму –  гіалуронова кислота  розсмоктується зі швидкістю, яка залежить від кількості  ферменту, присутнього у нашому організмі, а це індивідуальний показник.

– Ще якісь процедури, пов’язані з губами, крім збільшення розміру мають попит?

–Так, звісно. Дуже  часто клієнтки хочуть заповнити гелем вертикальні зморшки, які  утворюються по контуру губ. Ми це теж робимо.

– Зовсім поруч із губами знаходиться ще одна зона, яка часто псує жінкам настрій – це носогубні складки.  Що ви можете зробити з глибокими носогубними складками, які так старять жіночі обличчя?

– Носогубні складки зазвичай заповнюють гіалуроновою кислотою. Найперше – це розслабити за допомогою ботулотоксину.  Далі під кожну складку вводиться гіалуронова кислота  гелевої  консистенції, завдяки такій  консистенції вона, так би мовити, «піддавлює» зсередини складку.

– Потім, після  губ та носогубних складок,  знаходиться  підборіддя, яке з віком та через збільшення ваги має звичку ставати подвійним або провисати. Що робите з цим дефектом?

–При провисанні складки шкіри під підборіддям  виконується  платизмопластика – це класична операція з пластичної хірургії, дуже поширена. При корекції підборіддя найважливіший етап – формування правильного косметичного  шва. У пластичній хірургії шви виконуються атравматичні – підшкірні, вони мають властивість розсмоктуватися. Натомість у цих випадках важливо для хірурга з’ясувати особливості організму пацієнта – чи не має він схильності до утворення колоїдних рубців.  Пацієнту також важливо розуміти, що одне лише натягування шкіри під підборіддям бажаного ефекту не дасть, тут потрібна повномасштабна  пластична операція.

– Скільки часу зберігається ефект від такої повномасштабної операції?

–Близько 10 років. Звісно,  якщо пацієнт раптово не набирає вагу, бо якщо він товстішатиме, формування так званого «другого підборіддя» практично не уникнути.

– До речі, щодо набраної або скинутої ваги – що ви пропонуєте клієнтам, які хотіли б зменшити живіт?

– Пропонуємо абдомінопластику – корекцію живота, фактично це відсікання зайвої шкіри у разі її провисання. Таке найчастіше трапляється, коли пацієнт раптово і дуже стрімко схуд.  Якщо ж живіт повний, спершу виконується ліпосакція – видалення жиру, а далі відсікається зайва шкіра, розтягнута надлишковим жиром.

– Але ж це велика площа операції, а як щодо післяопераційних швів, наскільки вони помітні?

– При таких операціях застосовується виключно косметичний  атравматичний шов.  До речі, ми пропонуємо вирішення проблем і для жінок, які мають грубі післяопераційні рубці на тілі – їх можна успішно видалити та накласти новий акуратний атравматичний шов.

–  У жінок є дуже важлива зона – зона декольте, якою більшість доскіпливих панянок геть не задоволена.  З цим ви можете щось зробити?

–Так, ми робимо корекцію зони декольте. Таким чином вирішуються проблеми в’ялої шкіри, її провисання та глибоких зморшок.   Залежно від бажання клієнтки та стану її шкіри  для корекції  зони  декольте може застосовуватися платизмопластика – як і у випадках  із корекцією подвійного підборіддя.  Дуже  гарні результати при корекції зони декольте дає лазерна біоревіталізація, коли гіалуронова  кислота вводиться не через уколи, а за допомогою  лазера.  До речі, при такій техніці виконання  процедури  гіалуронова кислота рівномірніше розподіляється під шкірою.

– Слухайте, через зону декольте  ми ледь не  забули про вуха,  натомість чимало жінок та дівчат не задоволені  їхньою формою, навіть вважають її причиною своїх життєвих негараздів.  Ви виправляєте вуха?

–Звичайно, ми виконуємо отопластику – корекцію вушних раковин, а також мочок вух. Наразі  почастішали  звернення щодо корекції мочок, розтягнутих через безграмотні проколи або через надто важкі прикраси.

– Є ще група процедур, якої ми не торкнулися?

– Так, є. Окрема тема пластичної хірургії – інтимна пластика малих та великих статевих губ. Проблеми цієї зони можуть існувати як від народження, так і внаслідок вагітності, пологів, стрімкого схуднення та природного старіння промежини.  Жінки найчастіше звертаються зі скаргами на збільшення та асиметричність малих статевих губ, які не лише неестетично виглядають, а й ускладнюють статеве життя. Такі проблеми можуть навіть сприяти виникненню психологічних комплексів, натомість  дана проблема ефективно  вирішується оперативним шляхом. Операція у таких випадках здійснюється під місцевою анестезією і не передбачає перебування у стаціонарі. Шви накладаються косметичні, які мають властивість розсмоктуватися. Також косметичні проблеми інтимної зони можна вирішувати за рахунок застосування контурної  пластики - введення гелів та спеціальних розчинів для поліпшення візуального ефекту.

– Серйозний підхід. Що ж, таким чином ваші клієнтки у прямому сенсі з голови до ніг готові до весни та літа, що обов’язково прийде за нею?

– Для того ми і працюємо.  Власне, ми можемо запропонувати схему швидкого та ефективного вирішення косметичних проблем навіть тим клієнтам, робота та спосіб життя яких передбачає публічність та постійне перебування на людях. Наприклад, після процедур  лазерної біоревіталізації вони практично через 15 хвилин можуть вже їхати на ділову зустріч – гарантуємо, що їхні бізнес-партнери не побачать жодних слідів роботи пластичного  хірурга.

http://plastika.pl.ua/

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus