«Марія Арт-студіо»

Трихологія в салоні краси –

актуальний, затребуваний і вкрай важливий напрям

 

Проблеми краси і здоров'я волосся були актуальними завжди. Історія лікування волосся йде вглиб століть.

Ще в стародавньому Єгипті одним із найкращих засобів по догляду за волоссям була мазь на основі жиру лева, а в Україні використовували відвар кропиви, березового листя, хвоща для ополіскування волосся і шкіри голови, пізніше стали готувати масляні витяжки з коренів лопуха.

Трихологія (від грецького «trihos» - волосся) як наука виникла на Заході на початку XX століття, а особливої популярності набула лише в другій половині XX століття. Саме з цього часу на Заході стали активно розвиватися науково-дослідні трихологічні центри, де навчали фахівців-трихологів і займалися лікуванням пацієнтів. Одним із перших таких центрів була клініка Філіпа Кінчеслі в Лондоні.

Трихологія - розділ дерматології, що вивчає хвороби волосся і волосистої частини шкіри голови за допомогою діагностичних методів і проводить лікування волосся з ідивідуальним підбором ефективних засобів.

Хто ж такий трихолог?

Трихолог - фахівець по волоссю, який знає все про будову волосся, фази його росту, а також займається не лише лікуванням волосся і захворювань волосистої частини голови, а й профілактикою захворювань, забезпечуючи повне одужання своїм пацієнтам.

До практики трихолога входить виявлення на ранній стадії і діагностика всіх причин захворювання, призначення курсу лікування в індивідуальному порядку, психотерапевтична допомога своєму пацієнтові, впровадження інноваційних методів, підбір правильного догляду за шкірою голови і за своїм волоссям в цілому.

Рекомендацій трихолога необхідно дотримуватися і не робити поспішних висновків при застосуванні різних методик лікування.

Хто може бути трихологом?

Трихологом може бути фахівець із медичною освітою і без такої.

Після спеціального навчання і з цим завданням чудово справляються дерматологи, терапевти, медичні сестри, перукарі, косметологи.

Шкіра виконує різноманітні функції і грає велику роль в житті організму.

Вона захищає внутрішні органи від зовнішніх впливів, охороняє від механічних пошкоджень, регулює температуру тіла, виробляє шкірне сало, виводить з організму зайву вологу і деякі продукти розпаду білків, накопичення яких в організмі неприпустимо, захищає організм від інфекцій, приймає всілякі зовнішні подразнення, передає їх у мозок і доводить до нашої свідомості.

Салон краси «Марія Арт-студіо» представляє послугу з оптичної діагностики шкіри голови і волосся. Апарат високої якості і знання майстрів допоможуть Вам розібратися в проблемах зі шкірою голови і волосся і, як результат, - правильно підібрати догляд, не прив'язуючись до конкретної косметики.

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus