«МАРІЯ АРТ-СТУДІО» - З чого починається манікюр?

Обовʼязково - з ретельної підготовки інструменту! Це цілий комплекс дій, розділений на етапи очищення й обробки інструменту. Ми вважаємо, що це - найголовніше в нашій професії. Сутність всіх етапів очищення, дезінфекції, стерилізації та зберігання манікюрного інструменту зводяться лише до одного - здоров'я майстра і клієнта.

Дезінфекція інструменту - це комплекс заходів, спрямованих на знищення патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів: вірусів, бактерій і грибів. Дезінфекція проводиться шляхом замочування в антибактеріальних розчинах усіх інструментів, які використовуються майстром у процесі роботи і контактують з клієнтом.
Стерилізація - це знищення на інструментах усіх видів (патогенних і непатогенних) мікроорганізмів, що знаходяться на всіх стадіях розвитку (мікробів, грибів, вірусів).
Після дезінфекції і передстерилізаційного очищення манікюрні інструменти викладаються в крафт-пакети і поміщаються до сухо-жарову шафу, де відбувається обробка за допомогою тиску і пари. Стерильні інструменти зберігаються в одноразових пакетах і розкриваються обовʼязково лише за присутності клієнта. Оскільки інструмент був простерилізований у крафт-пакетах, всередині цих пакетів зберігається стерильне середовище!
Якісний манікюр - це не лише якісна робота майстра, а ще й Ваша безпека.
Що є основним фактором успіху для майстра манікюру? Це, звичайно, наявність клієнтів. Із розвитком технологій змінюються і відвідувачі салонів. Зараз усі хочуть залишатися в тренді і тому знають чимало про процедури краси!
Як відомо, весна - це час оновлення. Навіть ті, хто не часто відвідує салони краси, навесні намагаються змінитися, і наш салон готовий до сезону перетворень!
Майстри кабінету манікюру/педикюру зможуть запропонувати широкий спектр послуг, від яких Ви будете у захваті!У новому сезоні перетворень для наших клієнтів приємна новина: у нас з'явилася нова, але вже така затребувана й улюблена продукція компанії Akzentz. Гель-лак Luxio - одна з останніх новинок сучасної нейл-індустрії. Вперше про нього почули в 2014 році, і він практично одразу завоював популярність і довіру багатьох споживачів. Фірма Akzentz славиться своїм відповідальним ставленням до продукції, яку виробляє, тому в її якості сумніватись не варто. Це покриття, яке ніколи не завдасть шкоди Вашому здоров'ю. Всі гелі - Luxio, Option і Gel play by Akzentz - гіпоалергенні на 100%. Вони створені за формулою 3 Free, тобто не містять дібутілфосфату, толуолу, формальдегіду та їхніх сполучень. Luxio - рідкий гель, який абсолютно не має запаху, не спричиняє незручності клієнтам та не викликає алергічних реакцій у майстрів. Обираючи найкраще, Ви піклуєтеся про шкіру і нігті!Манікюр в салоні «Марія Арт-Студіо» – це величезний вибір кольорів і лише якісні матеріали, стерилізація, контроль якості і дипломовані фахівці. Шикарний манікюр – це коли просто і дуже красиво. Не треба вигадувати щось складне, щоб Ваші нігті виглядали незвично і стильно. Після нас вони будуть ідеальними! 

м.Кременчук, вул.Соборна, 3а
тел. +38 (096) 237-10-43
www.mariya-art.com.ua

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus