В'ячеслав Мухортов - масажист-реабілітолог, рукам якого довірилися Кайлі Міноуг і багато зірок українського шоу-бізнесу.

Спеціаліст, без перебільшення, європейського рівня нещодавно відкрив у Кременчуці власну студію масажу, зробивши тим самим якісні послуги доступними для містян.
Сьогодні В'ячеслав розповідає нам про свої авторські методики масажу і про те, як бажання допомагати дорослим і дітям може стати кар'єрою.

- В'ячеславе, розкажіть, з чого починалася Ваша кар'єра масажиста-реабілітолога?

- Чесно кажучи, я за часів навчання в медучилищі чи не зненавидів робити масаж. Просто всі тоді просили зробити масаж і мені це дуже набридало. Полюбив масаж і захопився різними методиками його виконання я набагато пізніше. Спочатку це було додатковим заробітком, а потім переросло в захоплення і професію. Я став вчитися і пішов набагато далі звичайних курсів.

- На сьогодні Ви кваліфікований реабілітолог з величезним досвідом роботи…

- Так, на момент створення власної студії у мене за плечима було понад 15 років досвіду роботи. Я вивчився на реабілітолога в Полтаві і мені дуже ця специфіка сподобалася. Мене і раніше цікавила народна медицина, цілительство. В роботі реабілітолога я побачив своє покликання, побачив себе і став більше працювати саме в цьому напрямі. Я завжди хотів допомагати і дітям, і дорослим. Ось тому з 2009 року і працюю фахівцем з фізичної реабілітації.

- Не секрет, що Ви працюєте реабілітологом на проектах каналу СТБ. Як вдалося досягти такого результату?

- Це цікава історія. Я, якщо чесно, подав резюме жартома. У мене була тоді складна ситуація в житті, треба було щось міняти. І ось уявіть, яким було моє здивування, коли відповідь мені дали буквально через три дні. Я успішно пройшов співбесіду і почав працювати на проектах «Україна має талант» і «Х-фактор» з 2010 року. Мабуть, і ця пропозиція надійшла мені вчасно.

- За час роботи в Києві у Вас були «зоряні» клієнти?

- Так, не приховую. За час роботи на СТБ моїми клієнтами були Кайлі Міноуг, Сергій Пархоменко, Ігор Кондратюк, Ірина Дубцова, Лоліта Мілявська, Йолка, Оксана Марченко, Тимур Бедняков. Та практично всі учасники проектів. Вони і сьогодні періодично зі мною консультуються, коли я в Києві.

- Чому, працюючи в Києві, Ви вирішили відкрити студію масажу в Кременчуці?

- Я працюю в Києві на двох проектах, напевно, місяців п’ять на рік, але живу і роблю масажі тут, у Кременчуці. Ідея створення власної студії давно витала в повітрі. Досвіду і матеріалу за роки роботи набралося багато. Хотілося почати ділитися цим з іншими. У Кременчуці я вже пробував викладати в тих салонах, де працював. У мене вийшло, ось я і вирішив створити свою студію масажу. Київ пересичений різного виду послугами, а кременчужани теж гідні отримувати послуги найвищої якості.

- У студії масажу В'ячеслава Мухортова Ви працюєте не один ...

- Так, зі мною працює ціла команда професіоналів. У них у всіх є медична освіта. У нас  зараз три масажних кабінети і шість масажистів, які працюють позмінно. Це відмінні фахівці, які крім своїх знань володіють ще і моїми методиками.

- У чому полягають Ваші методики масажу?

- Справа в тому, що кардинально нове щось придумати на цьому терені складно. Я просто зібрав методики воєдино і знайшов свій більш системний підхід до масажу і до реабілітації. Мій «секрет» - індивідуальна робота з кожним клієнтом. Мій підхід полягає в тому, що жоден сеанс не повторюється двічі. Це змушує організм завжди по-різному реагувати, і незмінно така робота дає результат. Я прихильник того підходу в остеопатії, коли організм розглядається як єдине ціле. Для мене немає в тілі людини якогось хворого місця, я вважаю за краще комплексний підхід до всього тіла.

- Які послуги надає студія масажу В'ячеслава Мухортова?

- Ми надаємо абсолютно різні послуги, починаючи від релакс-масажу, якщо хтось хоче просто відпочити і розслабитися. Є також лікувальний напрям і для дорослих, і для дітей і підлітків, є остеопатичний напрям і різні СПА-процедури. Ми розробляємо також нові ексклюзивні технології. На консультаціях ми ставимо попередній діагноз і рекомендуємо людям, до яких фахівців їм краще звернутися. А вже на підставі остаточного діагнозу проводимо реабілітаційні процедури. Зараз ми багато працюємо з дітками, яким поставили діагноз дитячий церебральний параліч. Вже є позитивні результати і, впевнені, так буде і надалі.

https://vk.com/studiamassaja

https://www.facebook.com/studiamassaja/

https://www.facebook.com/groups/studiamassaja/

https://www.instagram.com/studiamassaja/

www.studiamassaja.com

‎+38(098)758-84-55

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus