Кременчуг life
INVITRO – лабораторія якісного життя

INVITRO – лабораторія якісного життя

Всі ми розуміємо, що здоров'я - це важливо. І тут немає місця помилкам та неточностям! Якщо довіряєш особисті дослідження чи здоров'я дітей і найближчих людей кваліфікованим фахівцям, то вони сповна віддячать професійністю, високим рівнем сервісу і найголовніше - точністю результатів. Саме так вважають в лабораторії INVITRO - міжнародній медичній компанії, яка працює з людьми і для людей та понад усе цінує їхню довіру.


Множення в Соробан – просто рахування чи щось більше?

Множення в Соробан – просто рахування чи щось більше?

Скажіть, що ви уявляєте  при словосполученні «помножте 9 на 7»?)) Більшість із нас швиденько збігає в закутки  нашої пам’яті і лівою півкулею згадає зазубрену в школі табличку множення.


FASHION DAY I AM A MODEL — ми показали Кременчуку, що таке справжній fashion!

FASHION DAY I AM A MODEL — ми показали Кременчуку, що таке справжній fashion!

Ви небайдужі до всього, що пов'язано зі світом моди? Вам подобаються красиві стильні речі і виі з задоволенням роздивляєтеся колекції різних дизайнерів? Тоді ця інформація для вас! 3 червня пройшов FASHION DAY I AM A MODEL, де Кременчук нарешті побачив, що таке fashion.


ДОВІРА, ЩО ЗРОСТАЄ!  У Кременчуці відкрилася перша сімейна аптека

ДОВІРА, ЩО ЗРОСТАЄ! У Кременчуці відкрилася перша сімейна аптека

Піклуватись про здоров’я зараз модно. Принаймні такий висновок можна зробити, дивлячись на попит, який демонструє пересічний українець у сучасних аптеках. Щороку ми витрачаємо дедалі більше грошей на лікування. Це підтверджують і показники аптечних продажів в Україні, які за 2016 рік у грошовому еквіваленті зросли на 15%, порівняно з тогорічними цифрами. Та, як відомо, попит завжди породжує пропозицію.


Найкращі коропи коі живуть у Горішніх Плавнях — японські експерти не можуть помилятися

Найкращі коропи коі живуть у Горішніх Плавнях — японські експерти не можуть помилятися

Мешканець сусідніх Горішніх Плавнів Дмитро Дробаха з дитинства цікавився розведенням та селекцією декоративної риби, що у підсумку стало його професією та справою всього життя.


Хочеш голівудську посмішку? Поспішай до «Стоматологічного центру Олійника»!

Хочеш голівудську посмішку? Поспішай до «Стоматологічного центру Олійника»!

Поспішай до «Стоматологічного центру Олійника»! Здорові зуби – основа здоров’я, а яскрава посмішка – запорука успішної людини та гарного настрою.


Тенісний клуб «Прем’єр» – це  клуб для душевної компанії , відвідувачів на декілька годин, днів, канікулів, відпочинку!

Тенісний клуб «Прем’єр» – це клуб для душевної компанії , відвідувачів на декілька годин, днів, канікулів, відпочинку!

Аби відпочити від міста, вже не потрібно вирушати за тридев’ять земель. Для тих, хто поділяє думку, що найкращий відпочинок – це активний, а найкращий актив – це здоров’я, у Кременчуці, в парку Студентському (колишній Комсомольський), відкрився 6 років тому Тенісний клуб «Прем’єр»


СОРОБАН – школа успішних дітей

СОРОБАН – школа успішних дітей

Кожен успішний дорослий колись був дитиною. І шлях до життєвого успіху у кожного свій. Ми, Школа усного рахунку Соробан ™, шукаємо цей шлях з перших уроків з кожним нашим учнем.


У Кременчуці обрали найкрасивішу дівчину - міс «I AM A MODEL»

У Кременчуці обрали найкрасивішу дівчину - міс «I AM A MODEL»

14 квітня в Кременчуці, в нічному клубі "Joss", обрали найкрасивішу, наймилішу, найзухвалішу най-най дівчину, що отримала титул міс «I AM A MODEL». А судили конкурсанток члени численного журі, очолювали яке хлопці з гурту "Сен-тропе" - Євген Кулик і Дмитро Гайдук. Вони старанно стежили за виходами конкурсанток, ставили їм оцінки і в перервах "запалювали" публіку своїми вибуховими хітами. До речі, за словами Дмитра та Євгена, переможниця отримала від них хороші бали.Контактний-центр DataCall — надійний партнер, якому довіряють.

Контактний-центр DataCall — надійний партнер, якому довіряють.

Більше року роботи перший у Кременчуці аутсорсинговий контактний центр DataCall. Компанія DataCall успішно співпрацює з різними компаніями України та за її межами понад 4 роки та має майданчики у Вінниці, Ніжині та Кременчуці. Робота компанії ґрунтується на принципах відкритості, довіри, надійності і лояльності. Саме завдяки таким якостям та високому рівню сервісу контакт-центр DataCall добре зарекомендував себе у нашому місті.