ДОВІРА, ЩО ЗРОСТАЄ! У Кременчуці відкрилася перша сімейна аптека

ДОВІРА, ЩО ЗРОСТАЄ!

У Кременчуці відкрилася перша сімейна аптека

 

Піклуватись про здоров’я зараз модно. Принаймні такий висновок можна зробити, дивлячись на попит, який демонструє пересічний українець у сучасних аптеках. Щороку ми витрачаємо дедалі більше грошей на лікування. Це підтверджують і показники аптечних продажів в Україні, які за 2016 рік у грошовому еквіваленті зросли на 15%,  порівняно з тогорічними цифрами. Та, як відомо, попит завжди породжує пропозицію.

Сучасна інфраструктура фармацевтичного ринку розростається буквально на очах, а нові аптеки з’являються, подібно грибам після дощу. Тільки за минулий рік кількість аптечних закладів в Україні зросла на 685 одиниць та сягнула загальної позначки у 19 799 торгових точок. Тож пропозиція на ліки, яка існує зараз, представлена на будь-який колір і смак вибагливого українського споживача.   

За кількістю закладів могутні аптечні мережі можуть сміливо конкурувати з супермаркетами чи банками, а за напливом відвідувачів не поступаються навіть популярним місцям відпочинку. Їх реклама вражає уяву, а різнобарвні вивіски запрошують безліччю назв. Є серед них і доволі привабливі для гаманця сучасного українця. Нещодавно на фармацевтичному ринку з’явився новий тренд – сімейні аптеки. Та що насправді стоїть за такою модною назвою: простий рекламний хід, головним мотивом якого є спроба глибше «зазирнути» в гаманець клієнта, чи дійсно реальне бажання донести українським родинам, що піклування про здоров’я – це зовсім не міф?  

«Міська сімейна аптека», що на вулиці Першотравневій, 43, щойно відчинила для жителів нашого міста свої двері. Зручне розташування, приємний дизайн, привітний персонал та знижки, які діють на весь асортимент товарів. Таке явище можна спостерігати не вперше. Заклади подібного типу в нашій країні вже існують. Проте, як кажуть в аптеці на Першотравневій, 43, цим увагу пенсіонерів та незахищених верств населення так просто не привернеш. Чимдалі частіше вони роблять свій вибір лише після власного моніторингу цін у декількох аптеках. І це доволі виправдана практика, адже в окремих випадках ціна зі знижкою може бути більшою, ніж в інших місцях без неї. Та, на думку персоналу «Міської сімейної аптеки», здорова конкуренція лише покращує якість сервісу.

«Головне наше прагнення – бути корисними для людей та робити нашу націю здоровішою. Для цього ми маємо все необхідне: якісні медикаменти, лояльні ціни, а головне - довіру людей...» – зазначають в аптеці на Першотравневій, 43.

Здоров’я родини – це головне. Кажуть, його не купиш ні за які кошти. Особливо зараз, коли кожна копійка на обліку. А ще кажуть, якість визначає ціну. Та це не завжди так. Іноді незначна ціна може відповідати найвищій якості. Це підтверджує і довіра людей, які обрали «Міську сімейну аптеку» за адресою Першотравнева, 43 та переконались, що пропозиція може бути справедливою.

 

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus