Контактний-центр DataCall — надійний партнер, якому довіряють.

Більше року роботи перший у Кременчуці аутсорсинговий контактний центр DataCall. Компанія DataCall успішно співпрацює з різними компаніями України та за її межами понад 4 роки та має майданчики у Вінниці, Ніжині та Кременчуці. Робота компанії ґрунтується на принципах відкритості, довіри, надійності і лояльності. Саме завдяки таким якостям та високому рівню сервісу контакт-центр DataCall добре зарекомендував себе у нашому місті. Керівник контактного центру у Кременчуці - молода та енергійна кременчужанка Олена Уварова. Вона розповідає про свою роботу зі щасливим блиском в очах.

Олено,чим займається контактний центр  DataCall?

- Останнім часом стало значно вигідніше довірити обробку дзвінків зовнішнім аутсорсинговим компаніям. У контактному центрі цю роботу виконують професійні оператори у режимі “нон-стоп”: Дзвінки обробляються 24 години на добу 7 днів на тиждень. Якісна обробка дзвінків і заявок допомагає клієнтам  DataCall  не лише розширити базу своїх клієнтів, а й істотно заощадити бюджет на підборі персоналу і його навчанні. Обробка дзвінків професійними операторами дозволяє отримати максимум замовлень і тим самим збільшити кількість ваших клієнтів.

-  Які організації є клієнтами компанії?

- Нашими клієнтами є тур-оператори, страхові компанії, банки, інтернет-магазини, служби доставки, маркетингові та соціологічні компанії, виробники. Наприклад, якщо вам потрібна власна гаряча лінія, служба прийому замовлень, служба технічної підтримки та ін. ви можете звернутися в нашу компанію.

Які люди працюють у вас?

- Наша компанія — це, перш за все, колектив. Дружні й активні люди, які люблять свою роботу. В кременчуцькому відділенні компанії наразі працює близько 100 операторів, і штат постійно розширюється. Ми і зараз набираємо співробітників. DataCall — це та компанія, де людина може почати кар’єру з нуля. Ми не вимагаємо досвіду роботи та надаємо гнучкий графік роботи. В нас працюють оператори від 18 років. Неважливо, де ви працювали раніше, ми навчаємо наших операторів з нуля.

- У вас дуже тепла атмосфера. Як вам вдається підтримувати позитивний настрій у такому великому колективі?

- Це не лише моя заслуга, а й робота усієї моєї команди. Ми часто проводимо різні корпоративні заходи, що поєднують та зближують колектив. Наприклад, кожної п’ятниці у нас «день печива», кожен працівник може пригоститись солодощами до чаю. Також ми на різні свята влаштовуємо різноманітні конкурси в офісі. У теплу пору року виїжджаємо на природу за місто, ходимо на різні заходи у місті.
В DataCall люди не просто приходять на роботу. Наші співробітники дуже амбіційні, вони не стоять на місці, а розвиваються разом із компанією, і DataCall сприяє цьому!

Якщо Ви перебуваєте в пошуку цікавої роботи, хочете вирішувати амбітні завдання і стати частиною чогось більшого і надихаючого, - команда DataCall завжди чекає на працівників, повних ентузіазму.

Мені дуже подобається тут працювати. Цьому сприяє молодий, креативний колектив, де всі на “ти” та дуже хороший керівник. Повірте, мені є з чим порівняти. Це вже 5-й керівник у моєму житті, - розповіла Вікторія, яка працює оператором майже з перших днів відкриття контакт-центру.
 Іду на роботу із задоволенням, мене навіть рідні не розуміють. Тут офіційне працевлаштування, висока зарплатня, є можливість кар`єрного росту. Але головне — що ми постійно вчимося. Оператори знають більше про компанію свого клієнта, ніж сам клієнт, - поділилася із журналістом оператор Тетяна.

Контактний центр DataCall знаходиться за адресою: 
м. Кременчук, бул. Пушкіна, 22. ТЦ «Бульвар» 2 поверх. 
Тел. відділу персоналу: (067) 303-22-33

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus