INVITRO – лабораторія якісного життя


INVITRO 

лабораторія якісного життя

Про турботу професійної команди до своїх клієнтів і доступність послуг

Незалежна лабораторія INVITRO вражає злагодженою командною роботою. Крім якісних послуг, фахівці допоможуть клієнту в різноманітних ситуаціях, нададуть додаткову інформацію, роз’яснять прості та складні речі, які стосуються здоров’я та повсякденного життя.

Всі ми розуміємо, що здоров'я - це важливо. І тут немає місця помилкам та неточностям! Якщо довіряєш особисті дослідження чи здоров'я дітей і найближчих людей кваліфікованим фахівцям, то вони сповна віддячать професійністю, високим рівнем сервісу і найголовніше - точністю результатів. Саме так вважають в лабораторії INVITRO - міжнародній медичній компанії, яка працює з людьми і для людей та понад усе цінує їхню довіру.

Значну частину пацієнтів INVITRO складають діти, для яких облаштовують у медофісі куточки, барвисто оформлені персонажами з казок. Медсестер навчають особливостям забору біоматеріалу у діток з першого дня життя. Медичні пластирі тут з малюнками, а за перемогу над слізками дітки отримують «Сертифікати сміливості»!

 Здавати аналізи в INVITRO - просто. Безпеку і стерильність забезпечують сучасні вакуумні системи забору крові, стерильні інструменти і мінімальне втручання людського фактора. Після прийому біоматеріалу його зберігають із дотриманням преаналітичних вимог і обробляють за стандартами.На кожній пробірці в лабораторії INVITRO наклеєний баркод. Як виявилося, по ньому лабораторний аналізатор зчитує ваші ПІБ і код дослідження. Виходить, що пробірку з баркодом неможливо переплутати з іншими або втратити на етапі транспортування.

Високотехнологічне обладнання преміум-виробників є гарантом міжнародного стандарту виконання досліджень.  Отож здавати аналізи в INVITRO - просто.

Кожен аналіз перед видачею проходить ефективну систему контролю якості. В лабораторії INVITRO виконують понад 300 видів досліджень: від просто загального аналізу крові до складних вірусологічних досліджень. При отриманні результату важливо розуміти, що висновки має робити лише лікар.

В соцмережах INVITRO публікує інформацію для самоосвіти, рекомендації та поради для здоров'я та отримує багато позитивних відгуків.

«Чи знаєте ви, що сироватку крові ми зберігаємо в лабораторії до 10 днів? – повідомляється на сторінці INVITRO в Facebook. - Ви зможете без проблем додатково замовити потрібне дослідження, не здаючи при цьому кров повторно».

Працюючи 7-й рік у галузі медичних досліджень, в компанії переконалися, що швидкість – один із ключових пунктів у роботі. Клієнтам інколи необхідно отримати результати аналізів день у день. Для цього команди кур'єрів щодня збирають біоматеріал із медофісів по всій Україні і в герметичних термоконтейнерах доправляють їх у цілодобову лабораторію в Дніпрі.

 «Ми користуємося послугами INVITRO чотири роки, - розповідає одна з клієнток компанії. - Пробували інші лабораторії, але INVITRO кращі, і велику роль має, звичайно, персонал. Приходимо не часто (слава Богу), але медсестра кожен раз упізнає мого сина, бере кров дивовижно вправно, а потім - і кульки, і цукерка, і заспокоїть, і стільки уваги! Для дитини це важливо. А для мене головне - психологічний стан, щоб дитина лікарів не боялася. Величезна подяка всім співробітникам!»

В соціально орієнтованій компанії з турботою та повагою ставляться до пацієнтів з особливими потребами.

 «Надзвичайно доброзичлива атмосфера в новому медичному офісі в Кременчуці, - каже інший мешканець міста. – Ми відчули порозуміння, коли привезли батька, аби він здав аналізи. Він хвора літня людина. І для нього важлива така увага. Процедури виконуються оперативно та вміло. Ніякої черги, ніякого болю, ніякого страху. Комфортні умови, сучасне обладнання та інтер’єр. Я такого не бачив за все своє життя».

«Професійна команда – це запорука нашого успіху. До того ж ми зосереджуємося на передових технологіях. INVITRO завжди було і буде в авангарді змін. Ми не чекаємо настання майбутнього, ми самі його створюємо!» - каже генеральний директор компанії Руслан Голотов.

Знайомлячись із новим офісом на вул.В.Бойка, 7А, ми помітили, що на кожній пробірці в лабораторії INVITRO наклеєний баркод. Як виявилося, по ньому лабораторний аналізатор зчитує ваші ПІБ і код дослідження. Виходить, що пробірку з баркодом неможливо переплутати з іншими або втратити на етапі транспортування.

Додамо, що в лабораторії  виконують понад 300 видів досліджень: 

До їх спектру входять гематологічні, біохімічні, коагулологічні, гормональні, імунологічні, мікробіологічні, цитологічні, гістологічні та цитогенетичні тести, визначення маркерів запального процесу і аутоімунних захворювань, ПЛР-діагностика і лікарський моніторинг. Дослідження виконують на аналізаторах, виготовлених компаніями-гігантами Abbott Laboratories (США), Beckman Coulter (США) і Siemens Medical Solutions Diagnostics (США) BioMerieux (Франція), котрі серед розробників медобладнання цінуються як Rolls Royce серед автомобілів.

При цьому доступність якісних медичних послуг - один із найважливіших принципів роботи компанії .

Компанія тримає руку на пульсі, відстежуючи нові підходи і технології в медицині та охороні здоров'я - якість досліджень поліпшується, а в арсеналі лабораторного комплексу з'являються інноваційні реагенти й аналізатори. Обираючи  INVITRO, ви обираєте бездоганну якість на кожному етапі дослідження.

Адреси медичних офісів:

 вул. Першотравнева, 39

Зустрічайте два нових медичних офіса в Кременчуці:

 вул. Вадима Бойка, 7А - новий офіс INVITRO в нагірній частині Кременчука, поблизу Ново-Іванівського ринку;

 проспект Лесі Українки, 57 - INVITRO на Молодіжному.

 

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus