У Кременчуці обрали найкрасивішу дівчину - міс «I AM A MODEL»

 Із 16 юних, милих і чарівних дівчат дуже складно було вибрати найкращу... Але хлопці з гурту "Сен-Тропе» стали пророками: їхня фаворитка у підсумку отримала корону.

14 квітня в Кременчуці, в нічному клубі "Joss", обрали найкрасивішу, наймилішу, найзухвалішу най-най дівчину, що отримала титул міс «I AM A MODEL». А судили конкурсанток члени численного журі, очолювали яке хлопці з гурту "Сен-тропе" - Євген Кулик і Дмитро Гайдук. Вони старанно стежили за виходами конкурсанток, ставили їм оцінки і в перервах "запалювали" публіку своїми вибуховими хітами. До речі, за словами Дмитра та Євгена, переможниця отримала від них хороші бали.

Також, до складу журі входили: Світлана Козоріз - адміністратор салону ювелірних виробів «Діамант» у Кременчуці, Олена Пашковська - дизайнер, Юлія Березянська - директор агентства весільних послуг «Весілля люкс», Кароліна Рилова - керівник школи макіяжу, Олена Пономарчук - головний редактор журналу «Это Здорово!», Наталя Кармазіна - директор салону «Brow room», Тетяна Лебідь - директор спа-студії «Relax», Олена Сухорук - директор кондитерської «Sweet Аrt», Анжеліка Нестеренко - директор агентства знайомств «Анжеліка», Аліна Алещенко - директор модельного агентства і школи «I AM A MODEL», Ірина Серьогова - журналіст газети «Телеграф», Олена Решетникова - перший fashion блогер Кременчука, журналіст.

Конкурс на звання міс «I AM A MODEL» проходив у кілька етапів: спочатку кременчужанки віком від 13 до 24 років завантажували свої фотографії на сторінку соціальних мереж модельного агентства «I AM A MODEL» і отримували лайки від користувачів. У підсумку, визначилися 16 фіналісток, які боролися за корону переможниці. У дівчат було три виходи: у білій футболці та джинсах від «Ідея фото», потім – у вбранні від кременчуцького дизайнера Олени Пашковської, і останній вихід - у вечірніх сукнях. Конкурсу в купальниках, який так хотіла побачити чоловіча частина аудиторії, не було. Але емоцій і так було достатньо. Обирати було дуже складно! Але ...

Отже, хто ж переміг? (Барабанний дріб) 3-місце: Вікторія Борщ, 18 років. Любить подорожі. Уже давно працює моделлю. Місяць тому приїхала з Індонезії, де прожила 3 ​​місяці. Також любить танцювати і вести  активний спосіб

 життя.

 

Віце-міс «I AM A MODEL»: Олександра Скурихіна. У свої 13 років брала участь у показах «MBKFD». Займається в модельній школі. Мріє побувати в Парижі.

 

 

 

 

Міс «I AM A MODEL»: Лілія Лобас, 13 років. Попри свій ніжний вік, дівчина вже професійно займається модельним бізнесом.

 

 

І познайомимося з іншими не менш чарівними учасницями:

 №1 Поліна Ляшенко, 17 років. Цілеспрямована, любить добиватися поставлених цілей. Наразі головне для Поліни - це моделінг. Ще вона дуже любить спорт, займається фітнесом і професійно волейболом, грає на всеукраїнських турнірах.

 

№2 Аліна Коберниченко, 19 років. Рік тому приїхала з Донецька, заочно вчиться на інженера-технолога харчової промисловості. Працює у сфері продажів, цікавиться цифровими технологіями. Творча особистість, малює портрети на замовлення.

 

№3 Вікторія Гнидко, 15 років. Відповідальна, розумна, захоплюється різними видами спорту, хороший співрозмовник і просто чарівна дівчина.

 

№4 Валерія Лисиця, 18 років. Лера мріє працювати моделлю. Навчається на вчителя молодших класів і працює репетитором. Обожнює спорт, цінує і любить своїх друзів і родину.

 

№5 Діана Вауліна, 15 років. Навчається в 10 класі. Чи не боїться і не соромиться виступати на сцені, і тому грає в театрі. Дуже любить проводити свій час з улюбленими друзями. Займається в модельній школі.

 

№6 Аделіна Дяченко, 14 років. Захоплюється плаванням, малюванням і любить проводити вільний час із друзями та родиною.

 

№8 Вікторія Клименко, 15 років. Закінчила модельну школу. Творча, різнобічна особистість. Займається спортом: плаванням і фігурним катанням. Мріє стати моделлю. Цілеспрямована, готова боротися за перемогу.

 

№9 Катерина Крамаренко, 16 років. Творча і цілеспрямована особистість. Свій вільний час вважає за краще проводити в компанії книг або близьких людей. Не уявляє своє життя без подорожей, волонтерської діяльності та вивчення іноземних мов. Мріє в майбутньому видати збірку своїх віршів.

 

№11 Анастасія Шашло, 17 років. Займається танцями, грає в баскетбол. Шукає себе в житті. Для Насті головне - це саморозвиток. Девіз у житті: «Бачу ціль, не бачу перешкод».

 

№12 Анна Резник, 17 років. Серйозна й одночасно дуже весела. Завжди сповнена енергії, любить бути в центрі уваги, є душею будь-якої компанії. Захоплюється вивченням іноземних мов.

 

№13 Олена Белогай, 15 років. Весела і життєрадісна дівчина з добрим серцем. Захоплюється фітнесом і малюванням. Готова перемагати у всьому.

 

№15 Поліна Плотнікова, 14 років. Займається плаванням і планує навчитися малювати. Обожнює гуляти на свіжому повітрі зі своїм собакою. Вірить у силу думки.

 

 

№16 Ксенія Кулішенко, 17 років. Студентка кременчуцького педколеджу. Любить співати і танцювати. Займалася народними танцями. Учасниця вокально-хореографічної студії «Апрель». Любить боротися, вигравати і йти до кінця.

 

Всі дівчата отримали гідні подарунки від спонсорів заходу. Жодна красуня не пішла з порожніми руками. Головними призами були: сертифікат на 2 тисячі гривень від генерального спонсора мережі магазинів ювелірних виробів «Діамант», навчання в модельній школі «I AM A MODEL» на рік, півроку і 50% знижка на весь курс навчання, сертифікати на покупку білизни від «RiRi -lingerie» - нижню білизну ручної роботи, сертифікати на послугу від «Look Lab» салон естетичних послуг, всі дівчата отримали квіти від «Квіткава», подарунки від «Brow room», подарунок від дизайнера Олени Пашковської, фотосесії від Уляни Дащенко, Юлії Резніченко та студії фотографії «FOTOSFERA», абонементи від «Fit Zone», сертифікати на вивчення іноземної мови від «Dream way», поїздку на лімузині від весільного агентства «Весілля Люкс», фотосесії від студії «APF» і дизайнерську футболку від Вікторії Крилової.

 

 Наші партнери

Бренд «Sweet Art» - постачальник солодкої насолоди №1; «Вrow room» - Ви і Ваші брови гідні досконалості; «Анжеліка» - міжнародне агентство знайомств, все для Вашого світлого майбутнього; «Квіткава» - унікальна квіткова майстерня; Магазин подарунків «Придане» - дарувати треба те, що треба; «Doggy GROOM» - грумінг-салон у Кременчуці; «Євро стиль шопінг» - мережа магазинів доступною одягу; Спа-студія «Relax» - подаруй собі насолоду; Школа фотографії «Fotosfera» - найкраща школа фотографії в Кременчуці; Дизайнер одягу Олена Пашковська; «Riri lingerie» - нижня білизна ручної роботи; Фотограф Резніченко Юлія; «Look Lab» - салон естетичних послуг; Школа макіяжу Кароліни Рилової; «КО» - танцювальна студія; «Fit zone» - будь у формі разом з Fitzone; Мовна школа «Dream Way»; Фотостудія Уляни Дащенко «Білий кут»; «Банга медіа» - рекламне агентство в Кременчуці; Візажист - Анастасія Кузнєцова; Салон «Тет-а-Тет»; «Весілля люкс» - агентство весільних послуг; Фотостудія «APF»; «Ідея фото»; Студія апаратної косметології «Beauty line medical» - зроби крок назустріч своїй досконалості; Дизайнер Вікторія Крилова

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus