Хочеш голівудську посмішку? Поспішай до «Стоматологічного центру Олійника»!

Хочеш голівудську посмішку?

Поспішай до «Стоматологічного центру Олійника»!
Здорові зуби – основа здоров’я, а яскрава посмішка – запорука успішної  людини та гарного настрою.

У «Стоматологічному центрі Олійника» Вам нададуть усі види стоматологічної допомоги, які вже звичні в приватних клініках, але основним напрямом для нас є естетична стоматологія. Ми створимо Вам посмішку щасливої та успішної людини.

У нашому центрі ми дотримуємося сімейних традицій:  у нас працює ціла династія лікарів. Це керівник клініки Олійник Віктор Олександрович та лікарі Олійник Олександр Вікторович, Олійник Олена Вікторівна, Олійник Аліна Олегівна та Зінченко Ольга Святославівна.

Діючи за протоколами провідних світових інститутів, використовуючи малоінвазивне втручання, лікарі центру проведуть ультратонкі керамічні реставрації –  виготовлять  та встановлять вініри чи люмініри, здатні прибрати естетичні недоліки ваших зубів, змінити їхні колір та форму.

Завдяки використанню єдиного в місті обладнання 3D-технологій провідний лікар-стоматолог  клініки, Олійник Олександр Вікторович, позбавить вас усіх вад Вашої посмішки. Лише за одне відвідування ми створюємо цифрову модель Вашої посмішки, а фрейзер виготовить керамічні або цирконієві реставрації  у Вас на очах. Дві  години - і Ви маєте нову посмішку.

Лікарі нашої клініки проходять курси у провідних навчальних центрах світу.

Ми завжди навчаємося найкращому у найкращих та раді ділитися знаннями та вміннями зі своїми пацієнтами. А молодший медичний персонал потурбується про те, аби Вам було  у нас комфортно і  затишно.

Здійсніть свою мрію! Отримайте яскраву голлівудську посмішку!  

Раді Вас бачити у нас за адресою: провулок Дмитра Тьомкіна, 4, поряд із Придніпровським парком.

(067) 534 19 00

(096) 215 78 36

INSTAGRAM – dr.Aleksandr_Oleynik

oleynikclinik@gmail.com

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus