Тенісний клуб «Прем’єр» – це клуб для душевної компанії , відвідувачів на декілька годин, днів, канікулів, відпочинку!

Тенісний клуб «Прем’єр» - 

це  клуб для душевної компанії , відвідувачів на декілька годин, днів, канікулів, відпочинку!

Аби відпочити від міста, вже не потрібно вирушати за тридев’ять земель. Для тих, хто поділяє думку, що найкращий відпочинок – це активний, а найкращий актив – це здоров’я, у Кременчуці, в парку Студентському (колишній Комсомольський), відкрився 6 років тому Тенісний клуб «Прем’єр». 

ТК «Прем’єр» – це безумовно більше, ніж просто великий теніс! Тут Ви знайдете дев’ять кортів – шість відкритих з покриттям грунт  та три критих з покриттям хард, плюс повний комплекс послуг: уроки тренерів, оренда інвентарю, гнучкий розклад, проведення турнірів для дітей та дорослих, дитяча школа, затишне кафе.

ТК «Прем’єр» – це озонова концентрація спорту та відпочинку – в оточенні свіжого повітря, ігрового азарту і майже казкового парку!

Тенісний клуб «Прем’єр» заснований у жовтні 2010 року.   Клуб добре відомий у тенісному світі не лише України, а й усього професійного туру. У лютому 2013 року тут відбувся матч Кубка Девіса між збірними командами України та Словакії.  У цьому матчі перемогла наша збірна. Неодноразово проводилися чемпіонати України, серії турнірів Федерації тенісу України у вікових категоріях до 10,12,14 років та серед дорослих.  На кортах Тенісного клубу «Прем’єр» демонстрували свою майстерність тенісисти – зірки світового класу Олександр Долгополов, Сергій Стаховський, Катерина Бондаренко.

 У клубі працюють професійні тренери. Ігрова, навчальна та змагальна форма, в якій проводять заняття в тенісному клубі, на відміну від монотонного тренувального процесу, набагато довше підтримує зацікавленість дітей і бажання займатися тенісом, істотно знижує ризик отримання травми, а також дозволяє сформувати правильну техніку на ранніх стадія навчання. Заняття спрямовані також на загальне зміцнення організму дитини, розвиток координації рухів, вправності, гнучкості, сили та швидкості. Розвиток цих навиків має ключове значення для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Саме у Тенісному клубі «Прем'єр» максимально комфортні умови для всіх бажаючих навчитися грати у великий теніс, професіоналів, а також любителів.  А ще глядацькі трибуни й місця для перегляду змагань, роздягальні та душові кімнати, спорт – кафе, магазин спортивних товарів, масажний кабінет, паркінг.

Чекаємо саме на Вас!

Наразі проходить  набір дітей у дитячі групи від 5 років!

Спробуйте, можливо Ви - майбутній чемпіон!

Запис у адміністратора Тенісного клубу «Прем'єр» за тел: 098 510 00 01

м.Кременчук, вул.Флотська, 3 (р-н 1 Занасипу)

 

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus