Найкращі коропи коі живуть у Горішніх Плавнях — японські експерти не можуть помилятися

Найкращі коропи коі живуть у Горішніх Плавнях —

японські експерти не можуть помилятися

 Мешканець сусідніх Горішніх Плавнів Дмитро Дробаха з дитинства цікавився розведенням та селекцією декоративної риби, що у підсумку стало його професією та справою всього життя. 

Японія... Скільки магії та легенд має ця екзотична для нас країна, де сходить Сонце. Одна з цікавинок — це красиві та граціозні рибки - коропи коі, які прикрашають водойми та фонтани садиб, ресторанів. Коі бувають різних кольорів: червоні, чорні, білі, жовті, помаранчеві, сині  і плямистого забарвлення.

В Японії коі майже як домашня тварина: вони звикають до хазяїна та пливуть до нього, коли він підходить до ставка. Багато колекціонерів по всьому світу готові викласти будь-яку суму за рибку, яка припала до душі.

Кременчужани також мають можливість придбати собі різнокольорових японських коропів коі. А допоможе у виборі мешканець Горішніх Плавнів Дмитро Дробаха. Наразі ферма Дмитра — єдина у Полтавській області, а в Україні розводять коропів коі лише у декількох містах.

Професійне обладнання, корми та ліки з-за кордону, а головне - любов та глибокі знання, - ось складові успішного розведення. І все це має Дмитро.

У квітні цього року Дмитро наважився взяти участь у престижній виставці коі в Японії, з чим йому допомогли його японські партнери та друзі. І результат виявився навіть кращим, ніж Дмитро сподівався: його рибка отримала бронзу та нагороду як найкращий представник України. Для першого разу — це просто фантастично, беручи до уваги той факт, що змагалися тисячі коi з Японii. Це дуже престижна нагорода для будь-якого коі-ділера з будь-якої країни.
- Я почав справу у 2000 роках. Тоді я більше займався розведенням азіатських коропів коі. Але з часом зрозумів, що в Україні не вистачає коі “найкращої якості” - японських. Тому я уклав угоду з японськими партнерами і наразі займаюся імпортом риби вищого гатунку. Для своїх клієнтів я можу обрати найкращих представників породи — я професіонал у своїй справі, і змагання у Японії це довели, - розповів Дмитро.

Кожна рибка має сертифікат, документ, у якому прописується її порода, розмір, забарвлення. Це - як паспорт у людини. Всі рибки Дмитра мають необхідний пакет документів. Також він може робити для коі “карантин” за бажанням клієнта — після перевезення рибка отримує стрес, тому їй потрібно відпочити під наглядом професіонала. 

Ще один доказ того, що Дмитро - знавець своєї справи, це його участь у торгах. Він разом зі своїми клієнтами відвідує відкриті торги-аукціони, де фанати коропiв коi роблять ставки за ту чи іншу особину. Дмитро орієнтується, за що варто поборотися, і допомагає клієнтові вигідно вкласти свої кошти. 

Також Дмитро організовує коі-тури: декілька разів на рік він збирає бажаючих та влаштовує їм екскурсію  японськими фермами, девирощують коі. Послуга популярна, і на осінь вже зібрана група.

У серпні Дмитро планує зробити ще один крок у своїй кар'єрі — він вирушає до Голландії для участі у виставці коропів коі.

- Якщо я переміг у Японії, двері Європи для мене відчинені, - прокоментував фермер.

Номер телефона Дмитра Дробахи: 067-531-38-48

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus