ALEKSEEV: "Музика для мене є першочерговою, і лише потім - успіх, який вона мені приносить"

ALEKSEEV:
"Музика для мене є першочерговою, і
лише потім - успіх, який вона мені приносить" 

Напередодні концерту в Полтаві, який відбудеться 17 вересня, нам вдалося взяти інтерв'ю у найяскравішого артиста молодої української сцени, тріумфатора в номінації «Відкриття року» за версією YUNA, власника нагороди «Прорив року» престижної музичної премії M1 Music Awards, «Пісня року», виконавця з унікальним голосом ALEKSEEV.

Розкажіть, як проходить ваше літо, їздили на моря-океани, і як взагалі переносите спеку?

- Графік на це літо був розписаний ще за півроку до його початку. Ми виступили на найяскравіших музичних фестивалях СНД, дали концерти в рамках Всеукраїнського туру "Пьяное солнце". Також нещодавно ми з командою відіграли великий сольний концерт в Ризі, який пройшов при повному аншлазі. У перервах між виступами мені вдалося вирватися на короткий відпочинок до Греції. Це були довгоочікувані кілька днів повної гармонії з природою, насолоди тишею і п'янким сонцем. 
У вересні чекаю на зустріч зі слухачами в Полтаві та запрошую на концерт усіх жителів Кременчука!

ЗМІ називають вас не інакше, як найгучніше ім'я молодої української сцени. Чи є у вас кумири на світовій сцені? Переймаєте у когось досвід?
- Це безумовно приємна характеристика. Я виріс на західній музиці й мене надихали такі музиканти, як: Queen, Led Zeppelin, Red Hot Chili Peppers, Radiohead, Limp Bizkit, Jimi Hendrix. Як і багато вокалістів, вчився на піснях Michael Jackson, Freddie Mercury, Robert Plant.

 В одному з ваших інтерв'ю ви говорили, що виросли на рок музиці, чому ж вирішили виконувати поп? Чи не хотілося б спробувати себе в цьому напрямі?
- Ще в дитинстві я пройшов серйозну школу вивчення матеріалу поп-артистів. Нота в ноту «знімав» Michael Jackson і Justin Timberlake. Це займало багато часу - на самому початку я міг вчити одну пісню до півроку. Період групи «Мова» - це студентський настрій у стилі рок. Ще один етап на моєму шляху до власного звучання. Це як про гурти говорять - важливо знайти свій звук. Із вокалістами так само. Я відчуваю кожну ноту своїх пісень, вкладаю туди себе і свої спогади. І мені лестить те, що вони популярні. Музика для мене є першочерговою, і лише потім - успіх, який вона мені приносить. Але раз успіх є, отже, - це моя доля. Я думаю, у Justin Timberlake теж досить різноманітні смаки, але навряд чи він переймається з цього приводу. У кожного музиканта в особистій скриньці багато улюбленої музики, але не вся вона стає його творчістю. Я не йду проти себе, не обманюю себе. Мені подобається те, що я співаю.

Ще з дитинства ви виступали на великій сцені, маю на увазі дитяче Євробачення. А вдома на стільчику рідні просили «влаштовувати концерти»?
- Сім'я завжди вірила в мій талант, напевно, навіть більше, ніж я сам у нього вірив. З дитинства мама з упевненістю говорила: "Ось станеш артистом і будеш виступати, а ми будемо приходити на твої концерти і сидіти на найкращих місцях". Кожен свій ранок вона починає з переглядів моїх кліпів і виступів, веде статистику по кількості переглядів, читає всі коментарі. Завдяки колосальній підтримці і вірі у мене вийшло. Завжди буду пам'ятати і дякувати своїм рідним за це!

 У вашому instagram є фото з Ані Лорак, вашим тренером на «Голос країни». А зараз вона теж дає вам настанови?
- Спостерігаючи за Ані Лорак, я багато чому навчився. Зараз, через багато років, вона продовжує нагороджувати мене слушними порадами при наших нечастих зустрічах.

Ваш тур по Україні почався ще 14 лютого, позаду стільки міст і попереду не менше. Чого ви чекаєте від турне і на даному етапі які враження?
- Продумуючи логістику, планували закінчити тур грандіозним київським концертом. Із часом апетит збільшився і було прийнято рішення додати до початкового списку з чотирнадцяти міст ще сім. Кожне з них - особливе для мене! Є міста, в яких я виступаю вперше й одразу тисячні зали. Я шалено хвилююся, думаю про те, як прийме мене публіка. Але вже з перших секунд зал підтримує, танцює разом зі мною. Ми стаємо одним цілим зі слухачами... Кожне знайомство з новим містом залишає лише найтепліші і хвилюючі спогади! Від найближчих концертів очікую такої ж віддачі, сподіваюся побачити відкритих, щирих глядачів, для яких я заспіваю про те, про що не можу говорити.

17 вересня ви відвідаєте з великим сольним концертом Полтаву. А чи знаєте ви щось про наше місто? 
- Мені пощастило побувати у вас рівно рік тому. Це був виступ на головній площі в рамках святкування Дня міста. Концерт був теплим і наповненим світлими емоціями. 

Після турне, які подальші творчі плани? 
- Попереду - нові прем'єри та багато ідей, які будемо намагатися реалізувати. Скоро ми починаємо роботу над наступним синглом. Трохи відкрию завісу і скажу, що готуємо для всіх шанувальників нашої музики невеличкий сюрприз. Пісня неймовірно красива, вже не терпиться додати її в треклист свого концерту. Очікування хвилює, великі надії.

Шанувальники вас практично розривають, як ви відповідаєте на таку фанатську любов? 
- Ми бачимося на концертах - і це дуже приємні зустрічі. Я дуже вдячний їм за те, що вони мене підтримують, співають разом зі мною на концертах. Ми з ними на одній хвилі.

Сингл «Пьяное солнце» - перша пісня українського артиста, яка потрапила в топ-100 світового чарту Shazam. Розкрийте свій секрет успіху? 
- Я просто займаюся тим, що відчуваю душею. Визнання і певний успіх - це заслуга моєї команди, їх досвід. А нагороди - приємно, але не те, заради чого я співаю. В основі всього лежить чесність. Між рядків альбому «Пьяное солнце» - моя особиста система координат, карта душі. Послухавши його, найпроникливіші слухачі можуть зібрати мене по частинках, по піснях. Зрозуміти.

Зазвичай артисти, які отримали велику популярність, схильні до зіркової хвороби. Чи не боїтеся ви бути враженим нею?
- Чесно кажучи, я навіть не встигаю думати, що було вчора, які отримав результати. Всі думки не про те, чого вдалося досягти, а про те, як пройдуть найближчі сольні концерти в рамках туру і в інших країнах. Голова забита планами, і їх стільки ... Зовсім немає часу на дурниці і "зіркову хворобу". Зі мною працює велика і професійна команда - це найголовніший атрибут :) В усьому іншому нічого ж не змінилося.

Ми знаємо, що ви граєте в футбол, і навіть є членом футбольного клубу «Маестро».  За яку команду ви вболіваєте і чи знаєте хоча б одного кременчуцького футболіста? 
- Моя улюблена футбольна команда - лондонський «Арсенал», а футболіст - Тьєррі Анрі. Думаю, ми б з нашим ФК "Маестро" позмагалися з вашим місцевим клубом (сміється). 

Побажайте щось читачам «Это ЗДОРОВО!» і мешканцям нашого міста. 
- Зі світлим розумом і любов'ю в серці, нехай ваші мрії знаходять дороги в реальність. До зустрічі 17 вересня на моєму концерті в Палаці дозвілля "Листопад". Я буду радий співати для вас!


Спеціально для «Это ЗДОРОВО!» 
Анастасія Кондра

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus