Вінтажний декор для готелів, барів, барбершопів та просто для людей зі смаком

Вінтажний декор для готелів, барів, барбершопів та просто для людей зі смаком

WOODPOSTERS - це компанія, яку очолюють три молодих чоловіки, що прагнуть прикрашатисвіт своєю творчістю. Повні енергії, активні, освічені та працелюбні хлопці в джинсах і футболках здатні зробити гармонійним будь-який простір. Вони створюють у Кременчуці та поза його межами модний декор для готелів і ресторанів, приватних будинків, офісів та квартир, для окремих заходів під конкретну родину, фірму чи компанію, а також  для ексклюзивного оформлення товарів та послуг.

Читабельний простий логотип WOODPOSTERS став уже впізнаваним. Наразі в асортименті фірми багато різноманітних виробів. Однак, фішкою є постери - зістарені зображення на дерев’яних дощечках, де кожен бажаючий знайде свій сюжет. Від них віє юнацькими спогадами і жаданими мріями.

Дозвольте представити енерджайзерів цієї "машини часу" під назвою WOODPOSTERS:

Андрій, маркетолог за фахом, професіонал у галузі деревообробки,

Олександр, бухгалтер за фахом, логіст і організатор в одній особі,

Петро, програміст за фахом, художник за покликанням.

Як виявилося, люди, які йдуть життям на крок вперед від часу, водночас надзвичайно цінують душевні тонкощі, мають високе почуття відповідальності і разом з тим обожнюють свою справу. Наше видання вирішило побувати у них в гостях.

- Як вам прийшла ідея виготовлення дерев’яних постерів?

Олександр: Якщо починати від витоків, то все почалося з того, що Андрій вже п’ять років займався виробництвом дерев’яних заготовок для творчості, головним чином для оптовиків. Але нещодавно ми дійшли думки про повний цикл виробництва і готовий продукт, який можна продавати. Тоді з’явилася ідея виготовлення постерів. Тут підключився Петро із розвитком цієї теми.

Петро: З Андрієм ми товаришуємо вже 26 років з дитинства. Кілька років тому ми познайомилися із Сашком, а 2015-го він одружився з моєю двоюрідною сестрою.

О.: З того часу між усіма нами склалися дуже дружні стосунки, що згодом переросли в ділові.

-  Як давно існує ваша компанія?

О.: З 10 січня 2017 року. Так. З’явилися ми недавно, але сама суть закладена кілька років тому, коли Андрій почав працювати з деревом.

П.: Ідея постерів з’явилася як згадка з дитинства. У дітей 90-х років колись була крута тема - всі стіни ми заклеювали паперовими постерами, журнальними плакатами. Коли я побачив технологію нанесення зображення на дерев’яну поверхню, у мене блиснула думка: це було би круто - постери можуть бути на дереві! Це буде цікаво не одному мені, а й решті, хто колекціонував у ті часи постери. Не одне покоління пам’ятає, якими неймовірними зусиллями діставалися  платівки чи записи популярних закордонних гуртів, їх плакати прикрашали стіни. Якщо до цього хлопці працювали переважно з більш популярною на сьогодні тематикою (прованс, кантрі і т.і.), то я задумався, що можна спробувати щось нове. Причому я ніколи не бачив подібних речей у традиційному декоруванні...

О.: ... до того ж на той момент в Україні такої продукції ніхто не виготовляв.

- Як з’явилась назва WOODPOSTERS?

О.: Це була проста й зрозуміла назва.

П.: Започатковували з того, що перше прийшло в голову, ніхто й не думав розкручувати бренд. Але врешті ми стали заручниками власного хобі.

О.: Справді, це все було схоже на хобі. Андрій робив заготовки. Потім вже на подарунки близьким і рідним декорували, як виходило. Навчалися всім цим технологіям і відточували на своїх. Ну а потім вже по наростаючій - на розвиток.

Андрій: Ми почали робити постери - це була базова ідея. Тому ми й назвалися WOODPOSTERS. Решта асортименту прийшла згодом. Тепер ми робимо і шкатулки, і багато іншого. Використовували досвід своєї минулої роботи, і врешті з’явився такий собі повноцінний прайс.

"Німецька" якість WOODPOSTERS’у

Якось знайома Андрія зайшла у київський магазин столичної мережі і, вразившись декором торгової зали, поцікавилася: звідки така краса?
"Це робота дуже відомого німецького виробника", - відповіли менеджери.
Яким же було здивування, коли вона дізналася, що насправді декоруванням займався саме Андрій зі своїми друзями.
А він сміється: "Зате я тепер зрозумів, який високий рівень нашої роботи, як цінують її якість, що навіть прирівнюють до німецької. Отже, є стимул розвиватися далі!"

- Що, крім постерів та шкатулок, є у вашому асортименті?

А.: Основне - це постери. Далі - вічні календарі - дуже цікава тема, на яку можна багато говорити окремо. Потім – різноманітні шкатулки та короби для різноманітних потреб. Ще робимо підноси, ліхтарики. Серед іншого виготовляємо серію підставок для меню, газет, винних карт та серветниці. Вони всі різні. Є підставки для рецептів господарочкам у кухню, чайні будиночки. Одна із новинок - це крейдові дошки - хочете, залишайте записки на кухні, хочете, ставте на бар у кав’ярні та пишіть гарячі ціни.

А.: У нас є ще й дрібний декор. Наприклад, крихітні будиночки чи шпаківеньки для кашпо. Є новорічні підвіски. Ми плануємо велику серію новорічних іграшок. Наразі вона в роботі.

- Чому про вас мало хто знає в Кременчуці?

О.: Спочатку ми робили ставку на оптові продажі, орієнтувалися на столицю, а в місті взагалі не планували торгівлю. Але виявилося, що кременчужани вельми зацікавилися нашою продукцією. І ми вже бачимо, що мало приділили увагу Кременчуку та намагаємося це виправити.

- Як досягається ефект «зістарювання» у вашій продукції?

А.: Це цілком ручна робота. Коли вироби вже готові, наноситься фарба сухими пензлями або зашкурюється.  Хоча існюють різні ефекти «зістарювання». Їх достатньо. Єдине, шо це, звичайно, фінальний етап роботи художника. Якщо буде хоч один невірний мазок, виріб можна вважати зіпсованим. Отож робота надзвичайно відповідальна.

- А де виготовляються вироби?

А.: У нас виробничий цех, повністю обладнаний під столярну майстерню. Від початку це був сімейний бізнес. Оброблюємо деревину, виготовляємо лекала, вирізаємо, збираємо готові вироби.

П.: Щоб оновити асортимент, постійно шукаємо нові форми й напрями. За допомогою комп’ютерної програми моделюємо, переносимо на деревину. Ось недавно з’явився такий ліхтарик...

А.: ...причому, це ціла серія таких ліхтариків, і деякі з них уже прикрашають інтер’єри. Однак, серед них немає жодного ідентичного. Бо це ручна робота.

- На якого споживача орієнтована ваша продукція?

П: Хотілося би закцентувати увагу на тому, що це не лише бари і кафе, а й звичайний покупець, який хоче вибрати щось оригінальне і цікаве для себе особисто.

О.: Наша продукція доступна, діють ціни від виробника.

- Чи співпрацюєте ви з корпоративними клієнтами?

П.: Ми розробляли серії брендованих виробів з нанесенням логотипів. Це можуть бути сувеніри для фірми - подарунки для співробітників, клієнтів, партнерів до свята чи в рамках якогось заходу. Наприклад, вічний календар чи новорічний підвіс.

А.: Можливе навіть виготовлення упаковки під якийсь певний товар. Наприклад, годинники. Під них можна розробити і виготовити ексклюзивну серію такої собі hand made-упаковки.

Але ми хочемо, щоб люди знали, що можна просто прийти й купити подарунок чи декор комусь додому. Якщо людина хоче купити шкатулку, вона побачить тут триста шкатулок! І такого асортименту вона більше ніде не знайде.

- Скільки коштуватиме така дивовижна шкатулка?

О.: Така 150 грн.

- Кому найскладніше угодити?

А.: Як не дивно це - діти. Трапився курйоз, коли ми робили на подарунок серію постерів для доньки нашого друга. Темою були "Феї Вінкс". Ми відповідально підійшли до завдання. Саша відбирав зображення, їх друкували, наносили на поверхню, і коли постери були готові, покликали дівчинку і попрохали: "Насте, розкажи, як звати цю фею? А цю? А оцю? ..." І вона називала всіх, та потім каже: "Такої феї немає". Ми запитали: "А хто це?" Вона каже: "Гадки не маю". Оце вам і Інтернет! Бачте, треба досконало знати дитячу тематику. Наші дорослі теми простіші. Жінкам угодити складно, а дітям, як виявилося, ще складніше.

- Де ви берете сюжети для постерів?

О.: Наразі це те, що більше нам подобається, можна сказати, відображення наших інтересів, те, чого нам бракувало в дитинстві. Але прислуховуємося до замовників - серед них є дуже цікаві люди - тож розвиваємо нові теми і плануємо розширювати асортимент.

Марія Долина

Україна, м. Кременчук, вул. Шевченка, 46, офіс 310

instagram.com/wood.posters

facebook.com/WoodpostersHandmade

+38 098 774-90-06

woodposters.ua@gmail.com

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus