Дизайн кухні - справа професіоналів

Дизайн кухні -
справа професіоналів 

Сергій Непийпиво, дизайнер студії ResolutНещодавно мене запросили на об’єкт, де Власник у відповідь на мої поради щодо його кухні, висловив своє невдоволення зауваженням: «Хто платить, той і замовляє музику!». Я згоден з цими словами. І впевнений, що він легко знайде виробника кухні, який його влаштує, серед безлічі тих, хто обіцяє виконати найсміливіші фантазії Замовників. Можливо, Ви теж вважаєте цей принцип вищим проявом піклування. Але я з цим зовсім не згоден. І ось чому.

 Світовий досвід показав, що в ідеальному випадку людина за все своє життя змінює кухню на нову від трьох до п’яти разів. А у більшості країн усього двічі. З одного боку це говорить нам про те, скільки уваги варто приділити цьому питанню, адже з результатом доведеться жити щонайменше наступні 15 років. А з іншого боку це свідчить про те, що людина, яка не займається кухнею професійно, має занадто малий досвід, щодо неї.

 Відчуття від користування будь чим залежать від попереднього досвіду. Додайте до домашнього досвід користуванням кухнями у своїх родичів, друзів та знайомих. І все одно він і близько не  буде рівним досвіду людини, яка присвятила кухні  своє життя. Тому у більшості випадків заперечення «Ми так усе життя користуємося – дуже зручно», «Ми краще знаємо, як буде краще саме для нас» і подібні до них – всього лише омана, через відсутність достатнього досвіду. Ми можемо все життя думати, що користуємося найкращим, доки не спробуємо щось ще краще. І це не заперечити.

 Проект кухні для Власника того будинку створював дизайнер місцевого салону відомого виробника меблів, який має багато філіалів за кордоном. Тим не менш в ньому є грубі помилки, які неминуче призведуть до безлічі зайвих пересувань та маніпуляцій під час приготування їжі, на які Замовник буде змушений дарма витрачати свій час та сили наступні довгі роки. І я як професіонал повинен був попередити його про це та запропонувати більш якісні рішення.

 Я припускаю, що той дизайнер навмисно вибрав найлегший шлях, та не став робити зауважень до ідей Замовника. Але я абсолютно впевнений у тому, що це прояв байдужості до нього. І ніяк не піклування. Нажаль, більшість виробників меблів для кухні наслідують саме такий принцип. Деякі, просто, через нерозуміння найважливіших складових дизайну, а деякі - навмисно. Та результат очевидний – зайві проблеми для Замовника через байдужість. Одні не мають бажання вчитись та вдосконалюватись, інших – не вважають за потрібне витрачати свій час та сили на те, щоб вказати на помилки та переконати внести зміни. Але це не мій шлях.

 Я в повній мірі усвідомлюю рівень власної відповідальності перед своїми Замовниками. Саме тому розумію, що не маю права спиратися лише на свій (до речі, майже десятилітній) досвід створення кухонного інтер’єру. Крім роботи над проектами, майже весь свій вільний час я присвячую вивченню нових ідей від дизайнерів, виробників меблів, техніки, матеріалів та систем, відвідую презентації, лекції та семінари, приймаю участь у дискусіях по різних питаннях щодо кухні серед професіоналів справи та таке інше. І все це, щоб об’єднати увесь світовий досвід, для досягнення найкращого результату для Замовників.

 Взагалі, ми в команді студії кухонного інтер’єру Resolut розуміємо, що у будь-яком випадку не зможемо зробити кухню для кожного. І не бачимо сенсу переступати через власні принципи задля того, щоб взяти замовлення. Але ми черпаємо натхнення та сили з усвідомлення того, що робимо достойну і корисну справу, створюючи кухню, яка полегшує життя наших Замовників.

 Часто колеги задають мені питання, як так вийшло, що до мене звертаються люди не для того, щоб сказати, як зробити їх нову кухню, а навпаки, щоб я сказав їм, якою вона повинна бути. І відповідь проста. З самого початку мені було не байдуже, як мої Замовники користуються кухнею, яку я створив для них. А з часом про це дізнались досить багато людей. Якщо це відповідає Вашим сподіванням, обирайте кухню від Resolut. Вона завжди максимально безпечна, комфортна, довговічна та надихаюча. Завітайте до нас та переконайтесь у цьому самостійно.
Відвідайте нашу виставку на другому поверсі торгового центру «Арсенал» по вулиці Театральній (Воровського) 42,
Питання мені можна поставити по телефону (098) 223-33-22
або на e-mail: sgeits@mail.ru

resolut.com.ua

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus