Nikola Tesla від Elica вже на виставці Resolut

Nikola Tesla

від Elica вже на виставці Resolut

Кухонна витяжка є невід’ємною частиною сучасної кухні. Вже давно її можна вішати на стіну, вмонтовувати у шафу та навіть стелю. Дизайнери успішно працюють над її зовнішнім виглядом, а інженери вдосконалюють технології. Але від самого винаходу і до недавніх часів по-справжньому вражаючих стрибків у еволюції витяжки не було. До тих пір, доки варильна поверхня і витяжка не стали одним цілим.

Ця технологія відкриває для Замовників настільки широкі можливості, що майже усі ключові світові виробники техніки для кухні скерували зусилля на створення власних варильних поверхонь з інтегрованою витяжкою. Адже з нею інтер’єр виглядає дуже особливо, а робота на кухні значно полегшується. І зараз я познайомлю Вас із кращим, на мою думку, зразком, який Ви вже сьогодні можете побачити на виставці студії кухонного інтер’єру Resolut. А для того, щоб зробити це максимально компетентно, я звернувся до Інни Петричук, топ-менеджера з продажу Elica.

Інно, як професіонал Ви спостерігали, як еволюціонувала витяжка. З перших часів існування вона розташовувалась над плитою, а дизайнери та інженери довгий час працювали над її виглядом та можливостями. Але в останні роки витяжка прагне наблизитись до варильної поверхні: спочатку з'явились вбудовані у стільницю моделі, а зараз вона взагалі інтегрована в індукційну поверхню. Який із варіантів ви вважаєте найдосконалішим?

- Технологічний вік вже за вікном, і прогрес не стоїть на місці. І це стосується навіть кухонних витяжок. Від найпростішої витяжки до витвору мистецтва. Від найпростішого механічного керування до автоматичного включення. Найдосконаліший варіант - це найзручніший варіант у користуванні витяжкою. 
Інноваційні витяжки Nikola Tesla, які вбудовані в індукційну поверхню, це неперевершене рішення для кожної оселі, бо це розумні витяжки, які взаємодіють з варильною поверхнею, аби створити найсприятливішу атмосферу на кухні. Така витяжка оцінює об'єм пароутворень при приготуванні їжі, аналізує дані і обирає оптимальний режим роботи. Як наслідок відбувається оптимізація вживання електроенергії, а очищення повітря є більш ефективним. Тобто ви вмикаєте варильну поверхню, а витяжка вже знає, на якій конфорці знаходиться посуд і на яку швидкість треба увімкнути витяжку.

Я знаю, що варіант інтегрованої до варильної поверхні витяжки досить новий, але у Nicola Tesla від Elica існують конкуренти. Чи є якісь особливості, що вирізняють її серед інших представників?

- Nicola Tesla від Elica - інноваційна варильна поверхня із вбудованою витяжкою. Відмінність її полягає в тому, що:

1. Лише у Nicola Tesla є функція автоматичної взаємодії витяжки з варильною поверхнею. Все, що потрібно зробити, це натиснути «A», і витяжка буде автоматично працювати, перемикати швидкість і контролювати очищення повітря у вашій оселі.
2. Пар піднімається над варильною поверхнею зі швидкістю 1 м/с. Інші аналогічні вироби застосовують тиск 3 м/с, як наслідок, на таких виробах необхідно використовувати не високий посуд. Відмінність Nicola Tesla це застосування тиску 5м/с, що покращує всмоктування усіх пароутворень незалежно від висоти посуду.
3. Також перевагою є зручність у користуванні. Наприклад, у таких виробах є спеціальна ємність, куди збирається рідина, що пролилась із посуду. У аналогів ця ємність незручно розташована, бо треба залазити під варильну поверхню, відкручувати цю ємність і, не проливши рідини, перенести її до мийки. У Nicola Tesla це набагато простіше, потрібно лише відкрутити кришечку і підставити ємність під злив рідини. Все це реалізується простими рухами.
4. Якщо витяжка працює на рециркуляцію (на вугільних фільтрах), то Nicola Tesla також має низку переваг. Це зручність діставання вугільних фільтрів, бо вони знаходяться саме на варильній поверхні (до аналогів складно дістатись). А також запатентовані керамічні фільтри багаторазового використання, які потрібно очищувати один раз на три місяці. Ці фільтри ви просто кладете у духову шафу, вмикаєте температуру 200 градусів і вони самоочищуються. Строк придатності таких фільтрів - 3 роки (у аналогів 1 рік). А ефективність 90% (у аналогів 60%). 
Тому саме Nicola Tesla є правильним рішенням у виборі індукційної варильної поверхні із вбудованою витяжкою.

 Відвідайте нашу виставку на другому поверсі торгового центру «Арсенал» по вулиці Театральній (Воровського) 42,

Питання мені можна поставити по телефону (098) 223-33-22
або на e-mail: sgeits@mail.ru

resolut.com.ua

 

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus