Аксесуари для розумного використання простору на кухні

 Аксесуари
для розумного використання простору на кухні

Правда у тому, що створювати кухню для невеликого простору значно складніше, ніж для великих приміщень. Тому таку роботу слід доручати лише досвідченому дизайнеру. Хтось, можливо, вважає, що для крихітної кухні у 5 або 7 квадратних метрів мої принципи безпеки, комфорту, довговічності та натхнення не діють. Але це не так. І доказом цьому є багато моїх виконаних проектів саме для таких випадків, де Замовники вже насолоджуються роботою на своїй кухні замість того, щоб жалітися на її невелику площу.

 Взагалі-то, у плані площі сучасний світовий дизайн спрямував свій фокус на розумне її використання. Тому на сьогоднішній день ми вже маємо достатньо рішень для кухні, що забезпечують максимально комфортне та економічне зберігання всього необхідного. І виробники різноманітних механізмів для кухні не єдині, хто переймається цим питанням.

 Чи багато людей знає, що для нарізання різних продуктів треба використовувати окремі дошки? А хто з цих небагатьох вирішив питання ідентифікації потрібних дошок? Чи виключили вони вірогідність того, що хтось з родичів використовує дошки не за призначенням? Де і як їх зберігають? Та чи забезпечили комфортний доступ до них? Може, хтось ніколи і не переймався цими питаннями, але усі вони важливі. Як мінімум для того, щоб не відчувати смак риби у фруктовому салаті. А як максимум для того, щоб хвороботворні бактерії, які можуть бути у сирому м’ясі, не потрапили до організму людей, яких Ви годуєте. Не даремно ведучий програми «Ревізор» гостро реагує, коли бачить у закладі громадського харчування одну єдину стареньку дерев’яну дошку для нарізання.

 Всі ці проблеми вирішив британський дизайнер Деміан Еванс, створивши спеціальний сет для Joseph Joseph. Він складається з чотирьох дошок та кейсу для зберігання. Кожна дошка має ярличок з маркуванням: «риба», «овочі та фрукти», «сире м’ясо» та «оброблене нагрівом м’ясо». А кейс дозволяє зручно та економно зберігати їх навіть щойно помитими. Весь комплект займає зовсім мало місця на стільниці і при цьому забезпечує Вас усіма необхідними для приготування дошками. І це значно зручніше, ніж кожного разу виймати дошку з шафи, а потім сушити ії перед тим, як повернути на місце.

 Також, завдяки зусиллям дизайнерів, Ви маєте змогу на мінімальній площі зручно зберігати усе необхідне для приготування: миски для змішування, сито, коландер та мірні ємності. Вони вкладаються одна в одну. Таким чином вирішується не тільки проблема їх зберігання, а ще й цілісності комплекту з часом. Доводилось Вам витрачати час на пошуки необхідного саме зараз предмету по всій кухні? Завдяки тому, що кожний предмет з комплекту має своє місце, загубити щось з нього стало складно.

 Я намагаюсь розуміти кухню якнайширше, щоб досягати найкращого результату для своїх Замовників. Саме тому постійно шукаю рішення по вдосконаленню роботи на кухні не лише серед механізмів та матеріалів для її виготовлення, а й серед побутових приладів, посуду та аксесуарів.  За майже  10 років практики я отримав чималий досвід, що дає мені змогу компетентно оцінювати користь різних ідей. Тому на виставці студії кухонного інтер’єру Resolut Ви завжди знайдете багато чого цікавого. Наш асортимент корисних та якісних аксесуарів для кухні від кращих європейських та американських виробників ще нікого не залишив байдужим. Завітайте до нас та переконайтесь у цьому самостійно.

Відвідайте нашу виставку на другому поверсі торгового центру
«Арсенал» по вулиці Театральній (Воровського) 42,
Питання мені можна поставити по телефону (098) 223-33-22
або на e-mail: sgeits@mail.ru

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus