Студія краси «Шёлк» - Краса від маківки до ніжних п’яточок

Добре виглядати потрібно завжди. Навіть якщо ті, заради кого хочеться добре виглядати, дуже далеко. Навіть якщо добре виглядати не хочеться. Навіть якщо хочеться померти і закопатися. Добре виглядати - це обов'язок кожної жінки.

Жіночу красу оспівують поети та зображують митці на картинах. Вона завжди була приводом для заздрощів подруг та захвату чоловіків. Але жодна жінка не стане сперечатися, що бути гарною – трудомістка робота.

Студія краси “Шёлк” допоможе кременчужанкам виглядати приголомшливо з ранку до вечора кожного дня. Професіонали індустрії краси ретельно досліджують косметологічний ринок і для своїх клієнтів вибирають лише найкращі відомі бренди світового рівня і інноваційні технології.

Хто стоїть на сторожі жіночої краси

Засновниці студії — Тетяна та Ангеліна, - дипломовані косметологи з медичною освітою. Вони не перший рік підтримують чудовий вигляд кременчужанок, надаючи їм свої послуги. Засновниці не лише проводять косметологічні процедури, а й дають якісні рекомендації та завжди прагнуть надати шкірі клієнтів максимально естетичного вигляду.

Їх правила - чесність, компетентність і велика відповідальність.

 - Ми ніколи не обіцяємо пацієнтові золоті гори, адже це - не професійно! Ми прагнемо донести до своїх клієнтів, що краса і молодість - це плід постійних зусиль, як косметолога, так і самого пацієнта. Мало прибрати зовнішні ознаки, потрібно усунути саму причину в'янення шкіри, і лише в цьому випадку ми спільно зможемо досягти гарних результатів! – звертаються до кременчужанок Тетяна та Ангеліна.

Школа косметології

Свої знання та надбання професіонали регулярно передають жінкам, яким цікава наука косметологія. Студія краси “Шёлк” має у своєму арсеналі школу косметології, після закінчення якої кожна кременчужанка зможе не лише доглядати за собою, а й надавати якісні послуги іншим. Курси косметологів поєднують у собі теоретичну і практичну підготовку + навчання роботи на косметологічному обладнанні + навчання лазерних технологій.

Послуги студії краси:

*Апаратна косметологія :

- омолодження обличчя

- лікування акне

*Доглядові програми за шкірою обличчя

*Ін`єкції краси і молодості:

- біоревіталізація

- мезотерапія

- ін’єкції ботоксу 

*Контурна пластика губ

*Епіляція:

- лазерна

- елос епіляція

- SHR епіляція

*3-D Корекція фігури

*Парикмахерські послуги

*Манікюр, педикюр

*Нарощування вій та інші 

Бажаючі можуть придбати подарункові сертифікати на всі послуги та процедури і зробити приємний подарунок своїм друзям, близьким і колегам!

вул.Київська,8 (біля MacDonalds). Тел. (067)-718-20-20

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus